Новини районної ради

 

  З 16 серпня 2018 року працює офіційний сайт Старобільської районної ради http://rada-stb.lg.ua/

           З 16 серпня 2018 року працює офіційний сайт Старобільської районної ради http://rada-stb.lg.ua/

 


Суботник в рамках щомісячного прибирання та санітарного очищення м.Старобільськ

          На виконання рішення виконавчого комітету Старобільської міської ради від 10.07.2018 року №250 «Про щомісячне прибирання та санітарне очищення території м. Старобільськ»,  5 серпня 2018 року трудовий колектив Старобільської районної ради, прийняв активну участь у приведенні в належний санітарний стан прибережної смуги річки Айдар від підвісного моста в бік стадіону. Працівниками районної ради було прибране різне побутове сміття, бур'яни, приведено в порядок рослинність уздовж річки.

         Сподіваємось, що проведена робота не буде даремною і мешканці Старобільщини цінуватимуть ту чистоту, яку було створено для них небайдужими людьми.

 

 

 


Вітання голови районної ради з Днем будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

    Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем будівельника!

    Неможливо сьогодні уявити розвиток району без існування будівельної галузі, без простих людей будівельників, чиє покликання – творити і дарувати людям затишок та комфорт. Адже ті, хто будує житло, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, забезпечують надійну основу для подальшого розвитку суспільства.

    Бажаю Вам Миру, добра, злагоди і поваги, впевненості у завтрашньому дні, наполегливості у досягненні своєї мети. Нехай  завжди оточують підтримка близьких людей та любов, а праця приносить Вам радість і достаток.

 З повагою,

 голова районної ради                                   М.О. Кулачка

 


Голову районної ради нагороджено Грамотою Верховної Ради України

         Відповідно до Розпорядження Голови Верховної Ради України  № 69-к   від  08  лютого 2018 року за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування,активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм голову Старобільської районної ради М.О. Кулачка нагороджено Грамотою Верховної Ради України.

          З цією високою відзнакою М.О. Кулачка привітали заступник голови Луганської обласної державної адміністрації О.П. Лішик та голова Старобільської райдержадміністрації А.І. Гаркавий, вручивши йому  Державну нагороду та нагрудний знак у вигляді медалі. Церемонія вручення відбулася 01 серпня 2018року  підчас оперативної наради. 

 

 


РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної ради від 16.07.2018 р. №10а "Про скликання 27 сесії районної ради сьомого скликання"