До уваги підприємців! (Архів)

До уваги підприємців! Старобільське управління Головного управління ДПС у Луганській області інформує!


Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Старобільського району станом на 01.01.2020 року


Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства ( до 31 січня 2020 року)


Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Старобільського району станом на 01.10.2019 року


 

Засідання районної координаційної ради з питань реалізації в Старобільському районі проектів, програм та ініціатив


Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності,

які розташовані на території Старобільського району станом на 01.04.2019 року

 


Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності,

які розташовані на території Старобільського району станом на 01.01.2019 року


 

Виставка «Схід Експо 2018»

Відділ економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Старобільської РДА інформує, що 1-2 листопада 2018 року підприємство нашого району, яке входить до складу підприємств основного кола, ПП «Старобільський завод продовольчих товарів»,  приймає участь та презентує свою продукцію у бізнес виставці «Схід Експо 2018» в рамках 18 Міжнародного економічного форуму в місті Львів, що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Посольства США в Україні, урядів Японії та Польщі у партнерстві з Луганською та Донецькою облдержадміністраціями, Львівською обласною радою.

«Схід Експо 2018» - це комплекс заходів для власників бізнесу з усіх регіонів України, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, посольств іноземних держав, органів влади, а також усіх львів’ян та гостей міста. Керівники, власники бізнесу, представники влади та лідери громад з усієї країни зібралися  у Львові, щоб розширити та зміцнити ділові зв’язки між Донеччиною, Луганщиною та іншими регіонами України https://bizshid.com/news/649-26-pidpriemstv-predstavlyat-luganshchinu-na....

Побажаємо нашому підприємству плідної участі у форумі та налагодженні нових зв`язків для просування своєї продукції.


 

Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності,

які розташовані на території Старобільського району станом на 01.10.2018 року


 

Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані

на території Старобільського району станом на 01.07.2018 року 


Згідно з от. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій  у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить розвиток підприємництва, зокрема:

а)   управління майном, приватизації, сприяння розвитку підприємництва та здійснення державної регуляторної політики;

б)   промисловості, сільського господарства, будівництва, транспорту і зв'язку.

 

Сприяння місцевої державної адміністрації розвитку підприємництва є безпосереднім  повноваження м держадміністрації відповідно до чинного законодавства.

 

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft,  яка є одним з ключових гравців ш міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і СRМ, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес-і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т, Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі: безкоштовнj (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

 

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-снілкування, які зможуть розширити коло дідових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі ВРМ – і СRM – систем.

 

Програма Форуму складається з трьох потоків:

 

       *   Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

 

       *  Інструменти і технології: кращі практики застосування ВРМ- і СRM - інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.

 

       * Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимїзації процесів компанії.

 

Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інші.

 

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також     в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням:  https://www. terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.


Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Старобільського району станом на 01.04.2018 року

 


До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва!

З метою створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва в області та необхідністю забезпечення його фінансової підтримки, Луганська облдержадміністрація розробила Порядок надання фінансової підтримки з обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва області, спрямованих на створення нових робочих місць, який затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації 15 лютого 2018 року №132 (додається).

Наразі в Старобільському районі існує 8 проектних бізнес-пропозицій, які потребують залучення інвестицій.

Просимо звернути увагу на те, що фінансова підтримка надається одноразово на безповоротній основі за результатами конкурсного відбору, та здійснюється у національній валюті в розмірі до 1,0 млн.грн.  відповідно до відібраного проекту, за умов залучення на його реалізацію від 30% та більше власних коштів отримувачів.

Пріоритетними є проекти, спрямовані на:

- впровадження енергозберігаючих технологій, альтернативних видів палива;

- модернізацію, оновлення та придбання основних фондів;

- будівництво, реконструкцію і технічне переоснащення у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення;

- освоєння виробництва та розроблення високотехнологічних виробів;

- впровадження екологічних технологій та технологій із переробки твердих побутових відходів;

- виробництво імпортомізамінних товарів та товарів експортного спрямування;

- впровадження інноваційних технологій.


Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Старобільського району станом на 01.01.2018 року


       З 01.07.2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07 червня 2017 року № 394 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 та визнання такими, що втратили чинність,деяких постанов Кабінету Міністрів України»

( далі – Постанова).

       Відповідно до Постанови обласні державні адміністрації втратили повноваження щодо державного регулювання цін на окремі види продовольчих товарів, тарифів на інвентаризацію нерухомого майна тощо.

       З метою приведення нормативно-правових актів обласної державної адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства прийнято розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05 вересня 2017 року № 629 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови обласної державної адміністрації» (далі – розпорядження № 629) (оприлюднено в газеті «Вісник Луганщини» від 04 жовтня 2017 року № 31(37)).

          Перелік розпоряджень облдержадміністрації, що втратили чинність у зв’язку з прийняттям розпорядження № 629 (додаток 1).

          Перелік комунальних (районних) бюро технічної інвентаризації, які діють на території області, підконтрольній українській владі (додаток 2), для інформування про втрату повноважень обласної державної адміністрації по встановленню тарифів на інвентаризацію нерухомого майна.


Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Старобільського району станом на 01.10.2017 року

 


Про втрату чинності деяких повноважень органів виконавчої влади.

У зв’язку із набранням чинності з 01 липня 2017 року постанови Кабінету Міністрів України від 07 червня 2017 року № 394 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі - Постанова № 394) Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської облдержадміністрації (далі - Департамент) повідомляє:

Відповідно до Постанови № 394 обласні державні адміністрації втратили повноваження регулювати (встановлювати):

граничні рівні рентабельності та торговельні надбавки на дитяче харчування;

розмір плати за послуги, які надаються медичними витверезниками при органах внутрішніх справ громадянам у нетверезому стані;

тарифи на інвентаризацію нерухомого майна;

граничні розміри плати за послуги, що надаються у торговельних об’єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів;

граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі;

граничні торговельні надбавки на м’ясо, реалізоване з державного резерву;

граничні рівні рентабельності виробництва борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту, борошна житнього обдирного, хліба вагою більш як 500 грамів з борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту та їх суміші, борошна житнього та суміші борошна пшеничного та житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, а також хліб і хлібобулочні вироби для діабетиків;

оптово-відпускні ціни на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир, сметану, масло вершкове, яйця курячі, цукор, олію соняшникову шляхом декларування їх зміни;

граничний розмір плати за проживання в гуртожитках (крім студентських гуртожитків) громадян України, осіб без громадянства та іноземців, які займають приміщення, що знаходяться у спільному користуванні кількох осіб, які не перебувають у сімейних відносинах;

граничні рівні рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини.

Разом із тим, облдержадміністрації продовжують регулювати (встановлювати):

торговельні (постачальницько-збутові) надбавки, нормативи рентабельності на паливно-енергетичні ресурси (вугілля, вугільні брикети, паливо пічне побутове, гас освітлювальний, торф паливний кусковий, дрова, торф’яні брикети, газ скраплений), що відпускаються населенню для побутових потреб (розпорядження голови облдержадміністрації від 01.03.2004 № 114 «Про регулювання цін на газ скраплений, що відпускається населенню для побутових потреб» та від 25.09.2006№ 941 «Прорегулювання цін на дрова, що відпускаються населенню для побутових потреб»).

 


Відділ економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Старобільської райдержадміністрації доводить до відома громадян, підприємств та організацій інформацію, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 5-6 вересня 2017 року у м. Луцьк проводить виїзне засідання з питань розвитку курортів та рекреації.

Під час засідання планується опрацювати питання щодо перспектив розвитку туристично-рекреаційної діяльності в Україні, створення та розвитку курортів в Україні, використання природних лікувальних ресурсів, їх збереження та охорони, курортно-рекреаційного сектору України та цілей сталого розвитку; перспектив розвитку медичного туризму, СПА та велнес індустрії – як поза сезонного виду відпочинку тощо. Проект порядку денного додається.

До участі у роботі засідання запрошено представників МОЗ, Мінприроди, Мінрегіону, наукових установ, курортів державного значення, місцевих органів виконавчої влади, закладів, що надають послуги медичного туризму, СПА та велнес послуг, спілок, союзів тощо.

Місце проведення засідання: Волинська область, м. Луцьк, Київська площа, 9, Будинок обласної ради (овальна зала).

 


 

До уваги підприємств харчової промисловості та підприємців, що здійснюють діяльність у сфері громадського харчування!

08 серпня 2017 року о 15:00 в малій залі Старобільської райдержадміністрації відбудеться нарада з питання набрання чинності деяких положень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, та з метою роз’яснення про необхідність впровадження на об’єктах харчової промисловості та громадського харчування обов’язкової постійно діючої процедури, що застосована на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.

 

"Турист України"

 

Щодо проведення Дев’ятої сесії Ярмарку китайських інвестицій у Виставочному центі м. Пекін (Китай).

 

Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Старобільського району станом на 01.07.2017 року

 

Щодо проведення торгової місії до Республіки Індія

 

Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Старобільського району станом на 01.04.2017 року